Відбулося засідання 15 сесії районної ради

P2290121Під керівництвом голови районної ради Миколи Стороженка 26 листопада відбулося засідання президії районної ради. На засіданні сформовано порядок денний 15 сесії районної ради, яка запланована на 21 грудня 2012 року.

В період підготовки до пленарного засідання ради з 12 по 19 грудня 2012 року відбулися засідання постійних комісій.

На засіданнях комісій обговорено ряд важливих питань, а саме: про районний бюджет на 2013 рік, про Програму економічного і соціального розвитку Бердичівського району на 2013 рік, про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Бердичівському районі на 2013-2014 роки, про план роботи районної ради на І півріччя 2013 року, про реформування екстреної медичної допомоги в Бердичівському району, про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району та багато інших.

 P2290123

20 грудня повторно проведено засідання президії, на якому депутати погодили загальний перелік питань, проекти рішень яких розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та районної ради в ході підготовки до сесії; заслухали інформацію про перелік питань, поданих на розгляд сесії з порушенням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», розглянули інші важливі питання, пов’язані з підготовкою та проведенням чергової сесії районної ради.

Голова районної ради проінформував, що всі питання, запропоновані до розгляду на 15 сесію, обговорено на засіданнях постійних комісій районної ради, прийнято відповідні рекомендації.

 На сесії районної ради активні обговорення викликали питання про реформування екстреної медичної допомоги в Бердичівському районі та приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району та багато інших, а питання про утворення центру первинної медико-санітарної допомоги, після додаткового вивчення буде знову внесено на розгляд ради.

 

Ви тут: Головна Новини Відбулося засідання 15 сесії районної ради