Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування

034

25 січня в залі засідань районної ради відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Відкрив засідання координаційної ради голова районної ради Микола Стороженко.

На засіданні, де були присутні сільські та селищний голови (члени координаційної ради) , обговорено ряд питань пов’язаних зі змінами у чинному законодавстві.

Законодавством України з 1 січня 2013 року встановлено новий порядок реєстрації прав на нерухомість – замість бюро технічної інвентаризації (БТІ) її здійснюватиме Державна реєстраційна  служба (Укрдержреєстр) Про роз’яснення норм законодавства щодо оформлення права на нерухоме майно, які набули чинності 01.01.2013 року проінформували головний інженер БТІ Микола Павлюк, начальник реєстраційної служби управління юстиції Ірина Пилипака та головний спеціаліст реєстраційної служби    Олена Шутько.    

Виконуючий обов’язки начальника Управління Держземагентства у Бердичівському районі Сергій Воронович ознайомив присутніх із змінами до Закону України «Про землеустрій»

 Консультант голови районної ради з питань юридичного забезпечення ознайомив сільських та селищного голів з довідкою про результати проведеного аналізу копій протоколів пленарних засідань сільських та селищної рад за 2012 рік. 

Засідання пройшло в дружній доброзичливій атмосфері. Посадовці обмінялись думками стосовно змін в законодавстві, поділилися новими напрацюваннями в роботі.

Виконавчий апарат районної ради

054 059   

Ви тут: Головна Новини Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування