21 лютого відбулося засідання шістнадцятої сесії районної ради.

Фото095На сесії депутати районної ради розглянули ряд важливих питань з яких прийняли відповідні рішення, а саме: звіт голови районної ради про діяльність ради за звітний період; звіт голови райдержадміністрації «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2012 рік та делегованих повноважень», звіт про виконання районного бюджету за 2012 рік.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Войцахівська Т.О. ознайомила з питаннями про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації; про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.

Затверджено чотири районних Програми серед яких районна Програма увічнення пам'яті про події та учасників Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років на період 2013-2017 роки; районна Програма «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2013-2020 роки; Програма щодо запобігання і протидії корупції в районі на 2013-2015 роки; Програма підтримки та збереження об’єктів і майна спільної власності територіальних громад Бердичівського району на 2013-2015 роки.

Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Бердичівського району за 2012 рік проінформував начальник Бердичівського МВ Олефір Ю.І.

На сесії головою постійної комісії з питань комунальної власності, агропромислового комплексу та земельних відносин обрано голову фракції «Батьківщина»  Рудик Олену Анатоліївну.

За пропозицією голови райдержадміністраці Збаражського В.А., з порядку денного сесії знято питання про надання згоди на замовлення проекту реконструкції адміністративної будівлі районної ради та про  створення центру первинної медико-санітарної допомоги як окремої юридичної особи на до вивчення.

У зв’язку з внесенням змін, закінченням термінів виконання прийнято рішення про зняття з контролю окремих рішень районної ради.

Розглянуто та схвалено рішення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища району, яке обговорювалось на усіх засіданнях постійних комісій.

Одноголосно прийнято рішення про погодження реконструкції об’єкту комунальної власності, яким погоджено проведення реконструкції частини приміщень загальною площею  190 кв.м., розташованих на першому поверсі будівлі загальноосвітньої школи с. Маркуші, яка перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Бердичівського району під дошкільний навчальний заклад.

В різному на сесії розглянули питання та підтримали ініціативу жителя села Озадівка Баренка В.М. про проведення 6 квітня щорічно турніру з волейболу серед ветеранських команд присвяченого пам’яті депутату районної ради Белякову Ю.І.

Фото099Фото090Фото093

Ви тут: Головна Новини 21 лютого відбулося засідання шістнадцятої сесії районної ради.