У Бердичівському районі впродовж березня 2013 року проходять загальні збори громадян за місцем проживання.

DSC 0083 Відповідно до затвердженого графіка загальні збори відбулися вже у 18 населених пунктах. На зборах керівники територіальних громад, дільничні інспектори Бердичівського МВ УМВС, депутати сільських, селищної, районної рад мають змогу прозвітувати про роботу перед населенням, вислухати зауваження і пропозиції жителів району щодо розвитку територій.

 

У сходках сіл беруть участькерівництво районної ради та райдержадміністрації, працівники управлінь, організацій та установ району, які в свою чергу можуть довести до відома населення ту чи іншу інформацію, відповісти на конкретні запитання щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку району, роботи культурно-освітніх закладів, сільської медичної мережі, пенсійних виплат, соціальних допомог, джерел наповнення бюджету і фінансування різних заходів тощо.

У більшості населених пунктах району збори громадян проходять на кращому організаційному рівні, ніж раніше. Це заслуга працівників сільських рад та активності самих людей в плані зацікавленості станом справ у населенному пункті, де вони проживають. Крім того, проведення сходок сіл дає можливість визначити пріоритети розвитку територій, джерела фінансування, побачити, що є першочерговим і невідкладним.

Жителі громади беруть активну участь в обговоренні звітів. В основному   громадами сіл району під час зборів піднімалися питання благоустрою населених пунктів, ремонту доріг місцевого значення, освітлення та газифікація окремих вулиць, ремонту приміщень культурно-освітніх закладів, роботи медичних закладів.

На наступному тижні продовжать свою роботу загальні збори громадян ще у 12 населених пунктах району.  

 За результатами зборів буде прийнято відповідні рішення.

 

                                                                         Виконавчий апарат районної ради

                                                                  

Ви тут: Головна Новини У Бердичівському районі впродовж березня 2013 року проходять загальні збори громадян за місцем проживання.