Про турнір Белякова

Изображение 15900602    

       6 квітня на передодні Всесвітнього Дня здоров'я на базі Озадівської загальноосвітньої школи відбувся турнір з волейболу серед ветеранських команд переселенців із Чорнобильської зони присвячений пам’яті депутата районної ради Белякова Юрія Івановича.

 

         В турнірі брали участь команди Брусилівського, Народицького районів, збірна команда Вінницької та Київської областей та команда Скаківської сільської ради. До участі у турнірі запрошувались гравці віком від 35-ти років і старші.

Розпочато турнір із вшановування пам'яті Юрія Белякова покладанням квітів на місцевому кладовищі.                                                                              

Традиційно   учасників змагань із сусідніх областей і районів Озадівська сільська рада зустріла хлібом та сіллю.

Своїми виступами перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Колесник та голова Народицької районної ради Анатолій Леончук, який особисто брав участь у змаганнях, привітали учасників з відкриттям турніру.

Депутат обласної ради Олександр Нехворовський привітав учасників та подарував Озадівській загальноосвітній школі волейбольні м’ячі і спортивну форму.

По завершенню змагань головний суддя турніру Андрій Орел разом із Тетяною Войцахівською депутатом районної ради і одним із активних організаторів турніру вручили перехідний кубок переможцям турніру збірній команді переселенців Вінницької та Київської областей.

Учасники турніру отримали неабияке задоволення від змагань і спілкування і висловили впевненість, що в таких заходах не зважаючи на переможця завжди перемагає дружба.Изображение 15900574

 

 

Ви тут: Головна Новини Про турнір Белякова