Єдиний день депутата за участю голови обласної ради Йосипа Запаловського

 

100 697018 квітня в рамках єдиного дня депутата на Бердичівщину із робочою поїздкою завітали голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський та депутат обласної ради Василь Сухораба.

     До наради, голова облради побував у Скраглівці та Бистрику, де зустрівся із трудовими колективами, місцевими депутатами, відвідав об’єкти соціально-культурного призначення.

 

     На нараді, яка відбулася у залі засідань районної ради, виступив про соціально-економічний розвиток району та про перспективи розвитку Бердичівського району голова райдержадміністрації Володимир Збаражський.

     Про проведення заходів із санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Бердичівського району проінформував начальник відділу житлового господарства інфраструктури та надзвичайних ситуацій РДА Георгій Сищенко.

     З інформацією про стан оплати платежів за кошти бюджету в Бердичівському районі виступила начальник Бердичівського відділення Державної Казначейської служби Тетяна Шевчук.

     Голова районної організації ветеранів Володимир Жабко проінформував про організацію відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

     Йосип Запаловський, голова Житомирської обласної ради, у своєму виступі висловив переконання, що у Бердичівському районі працює одна команда з повним порозумінням і тому є гарні результати. Район по загальному рейтингу знаходитесь на 8-му місці серед 23 районів в області по усіх показниках.

     Серед питань, які посадовцю поставили присутні, було чимало таких, що стосувались нестачі коштів. Чи то на ремонт очисних споруд Райківської колонії, чи то на створення у районі ще кількох місцевих пожежних постів. Від працівників культури району прозвучало звернення допомогти з приміщенням будинку культури для цієї галузі.

     Керівник області висловив своє задоволення зустріччю, подякував мешканцям району за гарну працю і закликав на досягнутому не зупинятись.

     По деяких висловлених проблемах голова обласної ради в ході візиту зробив нотатки. Інші проблемні питання та пропозиції будуть направлені офіційним листом.

     Голова районної ради Микола Стороженко та голова райдержадміністрації Володимир Збаражський від імені присутніх подякував Йосипу Запаловському за продуктивну зустріч.

100 6974100 6967100 6976

100 6971

Ви тут: Головна Новини Єдиний день депутата за участю голови обласної ради Йосипа Запаловського