Голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов взяв участь у роботі виїзного засідання комітету Верховної Ради України

балянов2
балянов1

 

      Голова Бердичівської районної ради  Олександр Балянов  взяв участь у роботі виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.Комітетські слухання  на тему: «Актуальні питання соціального розвитку сільських територій» проводились 6 липня 2021р.  у м. Новограді-Волинсьому.

      Під час засідання було обговорено ряд важливих та актуальних питань. Порушено тематику побудови розвитку сільського господарства, питання створення комфортних умов для бізнесу в громадах, впровадження спеціальних програм розвитку підприємництва в територіальних громадах, земельних відносин.

     Розглядалась специфіка впровадження сучасних методів підготовки кадрів для аграрного сектору економіки, оскільки це є вагомим фактором для нарощування сільськогосподарського потенціалу України. 

Ви тут: Головна Новини Голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов взяв участь у роботі виїзного засідання комітету Верховної Ради України