Вітання голови районної ради з 1 Вересня

дзвоник

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі та батьки!

Від імені депутатського корпусу Бердичівської районної ради сердечно вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року.    

  

Бажаю всім, хто в цей день переступає поріг навчального закладу, міцного здоров'я, успіхів і широких життєвих горизонтів. Добра Вам і здоров'я, щастя, невичерпної снаги, творчого піднесення в роботі та навчанні. Хай кожен прожитий день дає Вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть Вашими постійними супутниками.

Щира вдячність учителям за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Бажаю, щоб Ви завжди відчували радість успіхів і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.

Нехай  новий навчальний рік порадує нас усіх значними досягненнями  та здобутками, розкриє перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам – упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків. Усім мирного неба та радості.

Зі святом! З Першовереснем!

 

 

 

З повагою

голова Бердичівської

районної ради                                                 Олександр Балянов

 

 

Ви тут: Головна Новини Вітання голови районної ради з 1 Вересня