Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

balyanov

Шановні жителі Бердичівського району! 

Сердечно вітаю Вас з прийдешніми святами - з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає був для нас не зовсім простим та ми спільними зусиллями всього депутатського корпусу, міськими, селищними та сільськими радами громад  нашого новоутвореного Бердичівського району  ми достойно пройшли усі випробування та виклики і зуміли гідно стати на поріг нового року, вибудувавши  плани та стратегію розвитку наших територій.


Сьогодні я хочу подякувати усім жителям громад нашого району за наполегливу працю, за мудру та виважену позицію, за довіру і підтримку, за щирість та небайдужість до долі своїх громад, нашого району та всієї країни. Нехай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі. Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.
Нехай промінь світла Різдвяної зірки зігріває ваші серця, наповнює життя щастям і любов’ю, дарує святковий настрій та душевний спокій, кріпить віру у спільне майбутнє з Україною.
Бажаю вам доброї долі та здійснення у Новорічні та Різдвяні свята найзаповітніших мрій та очікувань.
Веселих вам Новорічних та Різдвяних свят!

З повагою 
голова районної ради                              Олександр БаляновВи тут: Головна Новини Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!