Вітання з 78-ю річницею визволення Бердичева від фашистських загарбників!

памятаємо

Дорогі жителі Бердичева, воїни-визволителі, ветерани Другої світової війни!
Від щирого серця вітаю вас з 78-ю річницею визволення Бердичева від фашистських загарбників! 

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати наш край з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.
Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля і горіли села, 911 днів і ночей окупації нашого міста, коли гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Бердичівляни ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь, для сьогоднішніх наших Героїв-захисників. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.
Бажаю всім  бердичівлянам здоров'я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної української держави.

З повагою
голова районної ради                              Олександр Балянов

Ви тут: Головна Новини Вітання з 78-ю річницею визволення Бердичева від фашистських загарбників!