День випускника

20366.image1 червня до актової зали районної ради завітали юнаки та дівчата району на свято Випускника де на них чекав святковий концерт і численні напутні слова.

Більше сотні випускників Бердичівського району цього року залишили свої школи.

 

На зібранні, випускників привітали перший заступник голови Бердичівської РДА Людмила Колесник, заступник голови районної ради Федір Колібаба, які наголосили, що за одинадцять років навчання школа стала для вчорашніх учнів другою домівкою, а однокласники – справжньою родиною, кожен випускник залишивши шкільну сім’ю, іде своїм шляхом. Заступники побажали випускникам сміливості та наполегливості, твердо  крокувати до обраної цілі і ніколи не забувати рідну школу та учителів.

 На святі останнього дзвоника випускникам вручили їхні останні нагороди, які вони здобули ще будучи школярами. Це похвальні листи за успіхи у вивченні окремих предметів, а також за перемоги у другому етапі Всеукраїнського конкурсу захисту наукових робіт по лінії МАН.

Дев’ятнадцять випускників Бердичівщини закінчили школи із золотими та срібними медалями. Лідером за кількістю медалістів стала Гришковецька гімназія – у її 11-му класі п’ять відмінників та хорошистів. По три медаліста випустили Мирославська і Скраглівська школи, по два – Великонизгірецька та Радянська.

Начальник районного управління освіти Неля Онищук побажала випускникам, щоб та стежина, яку вони обрали, була легкою. Щоб на ній зустрічалися гарні друзі, щоб змогли перебороти усі перешкоди, адже тільки той, хто іде, зможе дійти до своєї мрії. Тільки той, хто шукає, знаходить.

Ви тут: Головна Новини День випускника