12 червня 2013 року відбулося засідання постійної комісії

P612000312 червня 2013 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, агропромислового комплексу та земельних відносин.

В засіданні взяли участь голова асоціації фермерів району Віктор Барановський, провідний спеціаліст фітосанітарної інспекції Житомирської області Анатолій Барановський, Райківський сільський голова – Микола Папірник, представник ПП «Надія» Поліна Піндюра.

 

Розглянуто скаргу жительки села Райки Нагуш Галини Олександрівни щодо обробки полів гербіцидами близько до населеного пункту.

Голова постійної комісії Олена Рудик ознайомила членів комісії зі скаргою та повідомила, що в наслідок обробки хімічними засобами полів

ПП «Надія», керівником якого є Левицький В.В. нанесено збитки зеленим насадженням на території приватної ділянки жительки села Райки Галини Нагуш.

7 червня 2013 року для вивчення даного питання виїхала комісія з числа депутатів районної ради Рудик О.А., Левчука А.О., Римара О.В., Райківського сільського голови Папірника М.С., провідного спеціаліста фітосанітарної інспекції в Житомирській області Барановського А.Й., які в присутності заявника Нагуш Г.О. та представника ПП «Надія» П.П. Піндюри склали акт яким засвідчили, що не було попередження населення про проведення обробки полів ПП «Надія» хімікатами та не дотримано належних санітарних норм.

Комісія прийняла рішення направити листи районній державній адміністрації, керівнику ПП «Надія» Левицькому, керівнику фітосанітарної інспекції Житомирської області для вияснення ситуації та прийняття відповідних мір.

В різному, на комісії заступник голови районної ради Федір Колібаба ознайомив присутніх із колективним зверненням жителів села Хмельове про конфліктну ситуацію, яка склалася між орендарем ставу приватним підприємцем Леоном Олізаровським та жителями села Хмельове , а саме грубим відношення до жителів територіальної громади та порушенням правил користування землею та ставом зазначеним орендарем. 

Заступник голови ради повідомив, що факти викладені у зверненні буде перевірено відповідними структурами та службами.P6120001

Ви тут: Головна Новини 12 червня 2013 року відбулося засідання постійної комісії