Виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

DSC 072719 червня відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Члени Координаційної ради, а це 29 сільських і один селищний голова, згідно плану відвідали Слободищенську, Швайківську, Райківську, Мирославську та Скраглівську сільські ради де оглянули об’єкти соціально-культурного призначення.

У Слободищенській сільській раді посадові особи місцевого самоврядування ознайомилися із реконструкцією дитячого садочка, який буде відвідувати 68 малят, відвідали адмінприміщення сільської ради, лікарську амбулаторію, ознайомилися з роботою будинку культури та двох музеїв (музей історії села та музей героїв Великої Вітчизняної війни), які знаходяться на другому поверсі цього ж приміщення.

Сільські та селищний голови завітали до Швайківської загальноосвітньої школи де їх зустріли директор та група школярів, які ознайомили з історією школи, привітали присутнім із святом Трійці. Особливо вразив сільських голів музей воїнів-інтернаціоналістів та екскурсія по музею організована силами учнів і учителів школи.

На території Райківської сільської ради крім об’єктів соціально-культурного призначення, посадовці ознайомилися із церквою, яка побудована за спонсорські кошти.

У Мирославській сільській раді посадовці ознайомилися із роботою сільськогосподарського кооперативу по заготівлі та переробці молока, відвідали школу, погруддя С.Гарячому, адмінприміщення сільської ради та дитячий садок, який розміщений на другому поверсі. У місцевому будинку культури для поважних гостей організовано святковий концерт.

У Скраглівській сільській раді після ознайомлення з роботою дошкільного навчального закладу проведено пленарне засідання.

На пленарному засіданні з питанням про проект Концепції реформування

місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні виступила Лариса Савенко - начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

Георгій Сищенко – заступник голови райдержадміністрації проінформував про благоустрій населених пунктів району та приведення в’їзних знаків у належний санітарний стан.

Про відведення земельних ділянок для громадських пасовищ повідомив Сергій Воронович - заступник начальника Управління Держземагентства у Бердичівському районі.DSC 0771DSC 0899DSC 0872DSC 0854DSC02075

 

Ви тут: Головна Новини Виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування