9 березня День народження Тараса Шевченка

imagesтарас
3
1
2
4

9 березня, відзначається річниця від дня народження Тараса Шевченка –  великого Кобзаря, українського поета, художника, мислителя.

Митець все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Своєю творчістю він  надихає на боротьбу за свободу, правду і світле майбутнє України. У нашій свідомості Тарас Шевченко є національним героєм.

Тому 209-й день народження Шевченка – це привід не лише вшанувати пам'ять великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні.

                                               «Борітеся – поборете, вам бог помагає»

Тож сьогодні, з нагоди відзначення річниці від дня народження великого поета,  голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов зі своїм заступником Володимиром Діхтярем  разом з  першим заступником начальника РВА Сергієм Бакуменком, заступниками начальника РВА Катериною Вислоцькою і Дмитром Гедзьом, Бердичівським міським головою Сергієм Орлюком та  депутатами міської ради та громадськістю, вшанували пам'ять нашого поета поклавши квіти до підніжжя пам'ятника Тараса Шевченка.

Ви тут: Головна Новини 9 березня День народження Тараса Шевченка