День вшанування пам'яті жертв політичних репресій

1
4
3
5
6
6
9
10
10
Бе7
Без назви

Сьогодні, до Дня вшанування пам'яті жертв політичних репресій, заступник голови районної ради Володимир Діхтяр, разом із першим заступником начальника Бердичівської районної військової адміністрації Сергієм Бакуменком та заступником Бердичівського міського голови Оленою Петровською вшанували пам'ять постраждалих від політичних репресій, взявши участь у скорботній церемонії покладання квітів до Меморіального знаку пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій та пам’ятного знаку жертвам репресій.

Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.
Терор носив цілеспрямований, організований характер та уразив практично всі верстви української нації – інтелігенцію, військовиків, політиків, діячів церкви, культури та мистецтва, та найбільше вдарив по селянству. Місця поховань ставали режимними об’єктами КГБ, місцевість розрівнювали бульдозерами, доступ до відповідних архівів був заборонений. 
У цей День скорботи ми схиляємо голови на знак пам’яті про всіх тих, хто загинув або постраждав в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму.

Ви тут: Головна Новини День вшанування пам'яті жертв політичних репресій