Відбулося спільне засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології, водних ресурсів та робочої групи Бердичівської районної ради, щодо вивчення екологічного становища та стану екологічної безпеки на території району

image12
image02

23 травня в першій половині дня у малій залі засідань Бердичівської районної ради відбулося спільне засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології, водних ресурсів, на чолі з головою комісії Людмилою Димидюк, та робочої групи Бердичівської районної ради, щодо вивчення екологічного становища та стану екологічної безпеки на території району.

У спільному засіданні взяли участь голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, заступник голови районної ради Володимир Діхтяр, радник голови районної ради Софія Томашевська, депутати Бердичівської районної ради, члени робочої групи, голова громадської організації «Правозахисна організація «Джерело довіри» Олег Козловський, а також начальник Бердичівського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Валерій Биков.
На порядок денний роботи профільної комісії було винесено три питання.
Пропозиція про включення питання «Про результати виконання рішення Бердичівської міської ради від 26.02.2018 року» у порядок денний надійшла від Олега Козловського. Софія Томашевська наголосити на тому, що Бердичівська районна рада не ставить вимогу Бердичівській міській раді відзвітуватися про результати виконання рішення Бердичівської міської ради від 26.02.2018 року., а просить проінформувати по виконанню даного рішення, а також напрацювати в подальшому спільні кроки для розв’язання даної проблеми.
Після тривалого обговорення,  членами постійної депутатської комісії було прийнято рішення погодити та винести дані питання на розгляд сесії.

Ви тут: Головна Новини Відбулося спільне засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології, водних ресурсів та робочої групи Бердичівської районної ради, щодо вивчення екологічного становища та стану екологічної безпеки на території району