11 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій

P813001211 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань   охорони здоров’я, соціального захисту, гуманітарних питань та екології та з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку і прав людини.

 

За бажанням членів постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку і прав людини на засіданні розглянуто усі питання, які заплановано на розгляд сесії основні з яких це: проект Програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій на 2014-2015 роки та Програми оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів на 2013 - 2018 роки; про план роботи районної ради на І півріччя 2014 року та про висвітлення діяльності районної ради.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська ознайомила присутніх з питаннями про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації; про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік; про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року, а заступник начальника управління Держземагенства у Бердичівському районі Сергій Воронович ознайомив із чотирма технічними документаціями по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду.

Заступник голови районної ради Федір Колібаба озвучив для членів комісій ряд питань, що стосуються комунальної власності територіальних громад, сіл, селища району, які детально будуть обговорені на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності, агропромислового комплексу та земельних відносин та комісії з питань бюджету.

Члени постійних комісій ознайомились та обговорили лист народного депутата України Жеребнюка В.М. щодо запропонованого ним законопроекту про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансового сільськогосподарського податку).

 

Ви тут: Головна Новини 11 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій