28 квітня 2014 року відбулося спільне засідання постійних комісій

       28 квітня 2014 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та з питань економіки та підтримки малого і середнього бізнесу. На засіданні обговорено ряд питань, які вносяться на розгляд двадцять сьомої сесії районної ради, яка відбудеться 30 квітня 2014 року:

 - про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду ТОВ "НОРМАГРО", гр. Мамедову З.М. та ТОВ «Райківський гранітний кар’єр»;

- про затвердження розпорядження голови районної ради;

- про затвердження розпорядження голови райдержадміністрації;

- про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.

       В ході обговорення питання внесення змін до районного бюджету комісіями прийнято рішення внести зміни до Програми підтримки та збереження об’єктів і майна спільної власності територіальних громад Бердичівського району на 2013-2015 роки, якими передбачити виділення коштів в сумі 61263,60грн на поточний ремонт приміщень адмінбудівлі за адресою пл. Соборна, 23, м. Бердичів.  Також прийнято рішення виділити із загального фонду 200 тис. грн. ЦРЛ на придбання   фіброгастроскопу, 254 тис. грн - відділу освіти райдержадміністрації, а кошти спеціального фонду у сумі 156 тис. грн. не розподіляти.

    Про результати аналізу фінансово-господарської діяльності РМ КРЕП проведеного робочою групою проінформував депутат районної ради Самчик М.Ю., який повідомив, що робоча група вирішила зобов’язати директора РМ КРЕП привести штатну чисельність працюючих до рівня фінансово-економічних показників підприємства та наявних коштів для утримання персоналу, переглянути тариф на утримання 1м2 орендованої площі, погодити кошторис головою районної ради, вивчити питання доцільності встановлення сигналізації приміщення та переходу на автономне опалення.

     Про нову редакцію Статуту комунального підприємства «Березовий гай» проінформувала директор оздоровчого табору «Березовий гай» Валентина Шевчук.

     Про нову редакцію Статуту РМ КРЕП проінформував директор РМ КРЕП Георгій Магалецький. Комісії прийняли рішення доручити сектору з питань управління майном комунальної власності доопрацювати Статут РМ КРЕП та розглянути дане питання на наступній сесії районної ради.  

Ви тут: Головна Новини 28 квітня 2014 року відбулося спільне засідання постійних комісій