№ 59 Про передачу гаражів

trizyb1
УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я

 

Третя сесія                      VIІ скликання

від 22.01.2016 року 

Керуючись статтями 43, 60  Закону  України  „Про  місцеве самоврядування в Україні»  та враховуючи рекомендації постійної комісій районної ради з питань бюджету та комунальної власності щодо доцільності передачі на баланс Районному малому комунальному ремонтно-експлуатаційному підприємству Бердичівської районної ради майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району з метою його належного обслуговування і утримання,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Передати  нежитлові приміщення (два гаражі (чотири бокси) загальною площею 65,0 кв. м. та 58,5 кв. м., які знаходиться за адресою:       м. Бердичів, вул. Шевченка, 9, що є спільною власністю територіальної громади сіл, селища району, з балансу районної ради в оперативне управління (на баланс) Районному малому комунальному ремонтно-експлуатаційному підприємству Бердичівської районної ради.

 2.Надати у постійне користування Районному малому комунальному ремонтно-експлуатаційному підприємству Бердичівської районної ради земельну ділянку площею 0,0217 га, що належить до спільної власності територіальної громади сіл, селища Бердичівського району в особі Бердичівської районної ради, кадастровий номер: 1810400000:01:021:0335, громадського призначення,  землі житлової та громадської забудови, для громадських потреб (обслуговування будівель органу місцевого самоврядування) за адресою: Житомирська область, м. Бердичів, вул. Шевченка, 9.

 3.Районному малому комунальному ремонтно-експлуатаційному підприємству Бердичівської районної ради забезпечити приймання передачу вищезазначеного об’єкта відповідно до чинного законодавства.

 4. Доручити директору РМ КРЕП (Клименко Н.П.) зареєструвати право постійного користування земельною ділянкою відповідно до чинного законодавства.

 5. Внести зміни у Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердичівського району затверджений рішенням районної ради від 21.02.2013 року №203 (у редакції рішення районної ради від 24.10.2013 року № 267) виклавши пункт 8 у такій редакції:

 

8

Два гаражі

(чотири бокси)

м. Бердичів,

вул. Шевченка, 9

Районне мале комунальне ремонтно-експлуатаційне підприємство

 

Голова ради                                                   М.Ю. Самчик