Про приватизацію нежилих приміщень(гаражів) та земельної ділянки, що знаходяться за адресою: м.Бердичів, вул.Шевченка,9

trizyb1

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять четверта сесія                                                             VІІ скликання

від 01.11.2019 № 520

Про приватизацію нежилих приміщень(гаражів) та земельної ділянки,
що знаходяться за адресою: м.Бердичів, вул.Шевченка,9

 

 Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,рішення районної ради від 18.04.2019р. № 461 «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердичівського району, які можуть бути приватизовані», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Провести приватизацію нежилих приміщень: гараж, літ А-1 загальною площею 65,0 кв.м., гараж літ Б-1 загальною площею 58,5 кв.м., які перебувають на балансі Районного малого комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства Бердичівської районної ради та земельної ділянки(площа 0,0217га, кадастровий номер 1810400000:01:021:0335), що знаходяться за адресою: Житомирська обл., м.Бердичів, вул.Шевченка,9, шляхом продажу на електронному аукціоні без умов.

2.Визначити Районне мале комунальне ремонтно-експлуатаційне підприємство Бердичівської районної ради органом приватизації об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селища району та доручити укласти договір з організатором аукціону.

3.Доручити голові районної ради підписати договір купівлі-продажу об’єкта приватизації;

4.Районному малому комунальному ремонтно-експлуатаційного підприємству Бердичівської районної ради:

-       здійснити заходи щодо приватизації об’єкта відповідно до чинного законодавства та рішень районної ради;

-       кошти, одержані від приватизації, перерахувати в районний бюджет, за винятком коштів, витрачених на здійснення заходів з приватизації об’єкта.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

        Голова районної ради                                       М.Ю. Самчик

Ви тут: Головна Управління майном комунальної власності Приватизація майна Про приватизацію нежилих приміщень(гаражів) та земельної ділянки, що знаходяться за адресою: м.Бердичів, вул.Шевченка,9